Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Dyqan Tek Komuna e Parisit (ID BD188) Tirane

 • €198,000
Kristal Center, Rruga Ndrek Luca, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1060, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Dyqan Tek Komuna e Parisit (ID BD188) Tirane

Kristal Center, Rruga Ndrek Luca, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1060, Shqipëria
 • €198,000

Overview

Property ID: BD188
 • Dyqane
 • Property Type
 • 1
 • Bathroom
 • 85
 • m2
 • 2010
 • Year Built

Description

Tek Komuna e Parisit,ne rrugen Robert Zhvaltz,prane Kompleksit Kristal Center,shitet dyqan me siperfaqe 85 m2 (73.5 m2 ne Hipoteke), kati 0, pallat i ri 5- katesh, me 3 qepena,me lartesi 4.5 m, me verande 12 m2, 1 tualet, me linje trefazore, aktualisht ne gjendje pune si Servis makinash. Dyqani organizohet nga nje ambjent OPEN SPACE, 1 tualet dhe veranda. Krijohet mundesia dhe per Duplex, dyqani mund te pershtatet ne Market, Studio, Zyre, Banese etj. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara te Tiranes dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te zhvilluar nje biznes te suksesshem.

Per me teper informacion kontaktoni Agjensine Imobilare!

Shitet 198.000 Euro(i diskutueshem)

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Komuna e Parisit, Kristal Center, Selitë, Tirane e Re
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 25, 2022 at 7:39 am
 • Property ID: BD188
 • Price: €198,000
 • Property Size: 85 m2
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Year Built : 2010
 • Property Type: Dyqane
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MimiIslamaj
 • MimiIslamaj

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MimiIslamaj
 • MimiIslamaj