Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Dyqan Tek Medreseja (ID BD169) Tirane

 • €100,000
Concord Center, Rruga 5 Maji, Njësia Bashkiake Nr. 8, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1000, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Dyqan Tek Medreseja (ID BD169) Tirane

Concord Center, Rruga 5 Maji, Njësia Bashkiake Nr. 8, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1000, Shqipëria
 • €100,000

Overview

Property ID: BD169
 • Apartamente, Dyqane
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 55.5
 • m2

Description

Tek Medreseja, prane tregut te Medreses, ne rruge kryesore, shitet dyqan me siperfaqe 55.5 m2 (Me HIPOTEKE), me fasade xhami, ne pallat egzistues, kati pare mbi dyqane. Ambjenti organizohet nga dy dhoma, dhe nje tualet. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara te Tiranes dhe ofron mundesine ideale per te zhvilluar nje biznes te sukseshem.

Cmimi 100000 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Brenda Unazes se Vogel, Brryli, Farmacia 10, Kompleksi Arlis Farmacia 10, Medreseja, Rr. 5 Maji / Concord Center, Shkolla e Bashkuar
 • Country Shqipëri

Details

Updated on May 27, 2022 at 9:11 am
 • Property ID: BD169
 • Price: €100,000
 • Property Size: 55.5 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente, Dyqane
 • Property Status: Për Shitje
 • Floor Nr: 1

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
JonidaM
 • JonidaM

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
JonidaM
 • JonidaM