Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Dyqan Tek Medresja (ID BD164)

 • €90,000
Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Dyqan Tek Medresja (ID BD164)

Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €90,000

Overview

Property ID: BD164
 • Dyqane
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 60
 • m2

Description

Tek Medreseja, prane tregut te medreses, ne rruge kryesore, shitet dyqan, me siperfaqe 60 m2 (ME HIPOTEKE), me fasade xhami, ne pallat egzistues, kati i 1 mbi dyqane. Ambjenti organizohet ne 2 dhoma pune, koridori lidhes dhe tualeti. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara te Tiranes dhe ofron mundesine ideale per te zhvillur nje biznes te suksesshem. Aktualisht i dhene me qera 45.000 leke/muaj.

Shitet 90.000 euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Allias, Bulevardi i Ri (Ish Stacionit Trenit), Bulevardi Zogu i Pare, Farmacia 10, Frigoriferi, Hoxha Tahsim, Kinostudio, Kompleksi Arlis Farmacia 10, Oxhaku, Pazari i Ri, Porcelani, Restorant Durresi, Rr. 5 Maji / Concord Center, Rruga Bardhyl, Rruga Dibres, Rruga e Barrikadave, Siri Kodra, Stacioni i Trenit, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on May 10, 2022 at 3:55 pm
 • Property ID: BD164
 • Price: €90,000
 • Property Size: 60 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane
 • Property Status: Për Shitje
 • Floor Nr: 1

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra