Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Dyqan Tek Mine Peza (ID BD179) Tirane

 • €448,000
Rruga Mine Peza, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1016, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Dyqan Tek Mine Peza (ID BD179) Tirane

Rruga Mine Peza, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1016, Shqipëria
 • €448,000

Overview

Property ID: BD179
 • Dyqane
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 128
 • m2

Description

Tek rruga Mine Peza prane kryqezimit me rrugen Fortuzi shitet dyqan me siperfaqe 128 m2, kati 0, ndertim i vitit 2010, me fasade xhami te madhe, lartesia 3,9 meter, me hipoteke, 2 tualete, tavane te varura, spote ndricuese, aktualisht i dhene me qera. Dyqani organizohet ne 3 ambjente te ndara me gips, depo dhe 2 tualete por mund te behet OPEN SPACE. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara te Tiranes dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te zhvilluar nje biznes te suksesshem.

Cmimi 448.000 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Brenda Unazes se Vogel, Don Bosko, Qender, Rruga Bogdanve, Rruga e Barrikadave, Rruga e Durrësit, Rruga Fortuzi, Rruga Mine Peza, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on July 27, 2022 at 12:54 pm
 • Property ID: BD179
 • Price: €448,000
 • Property Size: 128 m2
 • Bedrooms: 3
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Dyqane
 • Property Status: Për Shitje
 • Floor Nr: 2

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda