Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Dyqan Tek Nishtaraku (ID BD181) Tirane

 • €165,000
nishtaraku
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Dyqan Tek Nishtaraku (ID BD181) Tirane

nishtaraku
 • €165,000

Overview

Property ID: BD181
 • Dyqane
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 54
 • m2

Description

Tek Nishtaraku, ne rrugen Irfan Tomini, shitet dyqan ne rruge kryesore, me siperfaqe 54 m2 ne hipoteke, bosh, pallat i ri, kati i 1, me fasade xhami. Dyqani organizohet nga nje ambjent open space dhe tualeti.

Cmimi 165000 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ish Nisharaku, Kompleksi Delijorgji, Kompleksi Square 21, Qender, Rruga e Kavajës, Tirane e Re, Vasil Shanto
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 3, 2022 at 10:10 am
 • Property ID: BD181
 • Price: €165,000
 • Property Size: 54 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane
 • Property Status: Për Shitje
 • Floor Nr: 1

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
JonidaM
 • JonidaM

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
JonidaM
 • JonidaM