Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Dyqan Tek Rruga 5 Maj (ID BD163) Tirane

 • €118,000
Rruga 5 Maji, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Dyqan Tek Rruga 5 Maj (ID BD163) Tirane

Rruga 5 Maji, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €118,000

Overview

Property ID: BD163
 • Dyqane
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 41
 • m2

Description

Tek rruga 5 Maji tek qendra Concord shitet dyqan me siperfaqe 41,5 m2(35,5 m2 ne hipoteke), pallat i ri, kati 2, me fasade xhami, me hipoteke, i pa mobiluar. Dyqani ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara te Tiranes dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te zhvilluar nje biznes te suksesshem. Mundesi teper e mire investimi.

Cmimi 118.000 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Allias, Farmacia 10, Frigoriferi, Kinostudio, Kompleksi Arlis Farmacia 10, Medreseja, Njazi Meka, Restorant Durresi, Rr. 5 Maji / Concord Center, Rruga Bardhyl, Tregu Industrial, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on April 27, 2022 at 2:10 pm
 • Property ID: BD163
 • Price: €118,000
 • Property Size: 41 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Property Type: Dyqane
 • Property Status: Për Shitje
 • Floor Nr: 2

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda