Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Dyqan Tek Rruga Durrsit (ID BD146) Tirane

 • €300,000
Rruga e Durrësit, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Dyqan Tek Rruga Durrsit (ID BD146) Tirane

Rruga e Durrësit, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €300,000

Overview

Property ID: BD146
 • Dyqane
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 69
 • m2

Description

Tek rruga e Durrsit shitet dyqan me siperfaqe 69 m2(18 m2 jane bodrum), kati 0, pallat ekzistues, totalisht i restaurar, me fasade xhami, 2 tualete, buze rruges kryesore, mundesi per te shfrytezuar hapsiren e jashtme. Dyqani organizohet nga nje ambjent OPEN SPACE, bodrumi dhe 2 tualetet. Ndodhet ne nje zone teper te kerkuar dhe te frekuentuar nga njerzit dhe ofron mundesine ideale per te zhvilluar nje biznes te suksesshem.

Cmimi 300.000 Euro (i diskutueshem)

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Brenda Unazes se Vogel, Brraka, Don Bosko, Laprake, Qender, Rruga Asim Vokshi, Rruga Bogdanve, Rruga e Barrikadave, Rruga e Durrësit, Rruga e Kavajës, Rruga Fortuzi, Rruga Mine Peza, Stacioni i Trenit, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on February 8, 2022 at 12:50 pm
 • Property ID: BD146
 • Price: €300,000
 • Property Size: 69 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Dyqane
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda