Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Dyqan Tek Rruga E Elbasanit (ID BD185) Tirane

 • €500,000
Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1010, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Dyqan Tek Rruga E Elbasanit (ID BD185) Tirane

Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1010, Shqipëria
 • €500,000

Overview

Property ID: BD185
 • Dyqane
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 200
 • m2

Description

Tek rruga e Elbasanit prane 7-Xhuxhave shitet dyqan(palester) me siperfaqe 200 m2, kati 2, pallat i ri, me fasade xhami, sistem aspirimi, kondicioner, 2 dhoma zhveshje, i mobiluar dhe ne gjendje pune si palester, aktualisht i dhene me qera. Palestra organizohet nga nje ambjent OPEN SPACE, tualetet dhe dhomat e zhveshjeve. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara te Tiranes dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te zhvilluar nje biznes te suksesshem.

Cmimi 500.000 Euro(2500€/m2)

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Liceu Artistik, Liqeni Tiranes, Pazari i Ri, Prane gjuheve te huaja, Qender, Qyteti Studenti, Rruga e Elbasanit, Rruga Mihal Grameno, Shkolla e Baletit, Stadiumi Air Albania, Tregu Elektrik
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 11, 2022 at 8:42 am
 • Property ID: BD185
 • Price: €500,000
 • Property Size: 200 m2
 • Bedrooms: 3
 • Rooms: 3
 • Property Type: Dyqane
 • Property Status: Për Shitje
 • Floor Nr: 2

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda