Mirë se vini në Bela Real Estate

Dyqan per shitje ne rrugen e Kavajes (ID BD144) Tirane

 • €175,000
Rruga e Kavajës, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Dyqan per shitje ne rrugen e Kavajes (ID BD144) Tirane

Rruga e Kavajës, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €175,000

Overview

Property ID: BD144
 • Dyqane
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 50
 • m2

Description

Ne rrugen e Kavajes, prane Raiffaisen Bank shitet dyqan me siperfaqe 50 m2 bruto dhe 45 m2 neto (me hipoteke), pallat i ri, me fasade xhami, ne rruge dytësore, por me lëvizje te larte sepse ka prane zyra, restorante, butik. dhe ndodhen pranë nje kompleksi me pallate te reja. Dyqani organizohet nga open space dhe tualeti. Aktualisht ambjenti eshte i dhene me qera ne vleren 500 euro neto, me kontrate qe mund te vazhdohet nga bleresi. Ndodhet në një nga zonat më të kërkuara dhe më të frekuentuara të Tiranës dhe ofron mundësinë ideale për të pasur një biznes të suksesshëm.

Cmimi 175000 Euro

 • City Tiranë
 • Area 21 Dhjetori, Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Qender, Rruga Bogdanve, Rruga e Durrësit, Rruga e Kavajës, Tregu Cam
 • Country Shqipëri

Details

Updated on January 20, 2022 at 3:25 pm
 • Property ID: BD144
 • Price: €175,000
 • Property Size: 50 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT