Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Dyqan Tek Selvia (ID BD183) Tirane

 • €95,000
Selvia, Rruga e Dibrës, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1017, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Dyqan Tek Selvia (ID BD183) Tirane

Selvia, Rruga e Dibrës, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1017, Shqipëria
 • €95,000

Overview

Property ID: BD183
 • Dyqane
 • Property Type
 • 1
 • Bathroom
 • 50
 • m2

Description

Tek Selvia,ne rrugen Siri Kodra,prane kryqezimit te Selvise shitet  dyqane me siperfaqe 50 m2 ( 37 m2 me HIPOTEKE), kati 0, pallat i ri, me fasade xhami, buze rruges kryesore, 1 tualet. Dyqanet organizohen nga nje ambjent OPEN SPACE dhe tualeti. Aktualisht i dhene me qera.

Dhene me qera 250 Euro

Shitet  95.000 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Pazari i Ri, Qender, Rruga Dibres, Siri Kodra
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 9, 2022 at 3:21 pm
 • Property ID: BD183
 • Price: €95,000
 • Property Size: 50 m2
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra