Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Dyqan Tek Shkolla e Baletit (ID BD176) Tirane

 • €168,000
Rruga Petro Nini Luarasi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Dyqan Tek Shkolla e Baletit (ID BD176) Tirane

Rruga Petro Nini Luarasi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €168,000

Overview

Property ID: BD176
 • Dyqane
 • Property Type
 • 2
 • Bathrooms
 • 120
 • m2

Description

Tek Tregu Elektrik ne rrugen Petro Nini Luarasi, prane Njesise Bashkiake Nr.2 shitet dyqan me siperfaqe 120 m2 (56 m2 me HIPOTEK) pallat i ri, kati -1, buze rruges kryesore me fasade xhami, bosh. Dyqani organizohet nga 2 ambjente dhe 2 tualete. Aktualisht e dhene me qera 60 000 leke (te reja) ne muaj. Dyqani ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara te Tiranes dhe prane cdo objekti te nevojshem.

Shitet 168000 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Rruga e Elbasanit, Rruga Mihal Grameno, Shkolla e Baletit, Tregu Elektrik
 • Country Shqipëri

Details

Updated on July 15, 2022 at 11:34 am
 • Property ID: BD176
 • Price: €168,000
 • Property Size: 120 m2
 • Rooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Dyqane
 • Property Status: Për Shitje
 • Floor Nr: -1

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra