Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Dyqan Tek Vasil Shanto (ID BD114) Tirane

 • €45,000
Vasil Shanto, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Dyqan Tek Vasil Shanto (ID BD114) Tirane

Vasil Shanto, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €45,000

Overview

Property ID: BD0114
 • Dyqane
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 34
 • m2

Description

Tek Vasil Shanto prane shkolles Vasil Shanto shitet dyqan me siperfaqe 34 m2 nga te cilat  siperfaqe e brendshme 20 m2 dhe siperfaqe e jashtme 14 m2, kati 0, hipoteke, pallat ekzistues, tende, qepen, tualet. Dyqani ndodhet ne nje nga zonat me te populluara te Tiranes.

Cmimi 45000 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Bulevardi Deshmoret e Kombit, Bulevardi Gjergj Fishta, Ish Nisharaku, Ish-Ekspozita, Komuna e Parisit, Kristal Center, Selitë, Shallvaret, Stadiumi Dinamo, Tirane e Re, UET, Vasil Shanto
 • Country Shqipëri

Details

Updated on July 30, 2021 at 10:03 am
 • Property ID: BD0114
 • Price: €45,000
 • Property Size: 34 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda