Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Dyqan+2 Garazhde Prane Restorant Durrsit (ID BD133) Tirane

 • €110,000
Rruga e Dibrës, Rruga Ferit Xhajko, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured PĂ«r Shitje TĂ« PĂ«rzgjedhura

Shitet Dyqan+2 Garazhde Prane Restorant Durrsit (ID BD133) Tirane

Rruga e Dibrës, Rruga Ferit Xhajko, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €110,000

Overview

Property ID: BD133
 • Dyqane, Garazhe
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 70
 • m2

Description

Prane Restorant Durrsit shitet dyqan + 2 garazhde ne katin (-1) me siperfaqe 69,5 m2 dyqani dhe 50 m2 garazhdet, dyqani ndodhet ne katin 0, pallat relativisht i ri(2004-2005), me hipoteke, me fasade xhami, ekziston mundesia per tu bere duplex, garazhdet jane me siperfaqe 50 m2 te mbyllur me qepen, garazhdet jane te pershtatshme per 2 makina dhe kane edhe hapsire magazinimi shtese, e pershtatshme dhe per magazinim. Dyqani organizohet nga nje ambjent OPEN SPACE dhe tualeti, garazhdi organizohet nga nje hapsire OPEN SPACE. Ndodhet ne nje zone teper te frekuentuar nga njerzit, mundesi shume e mire investimi.

Cmimi 110.000 Euro

 • City TiranĂ«
 • State ShqipĂ«ri
 • Area Farmacia 10, Frigoriferi, Medreseja, Pazari i Ri, Restorant Durresi, Rruga Asim Vokshi, Rruga Bardhyl, Rruga Dibres, Selvia, Shkolla Kuqe, Siri Kodra, Stacioni i Trenit, Tregu Industrial
 • Country ShqipĂ«ri

Details

Updated on October 27, 2021 at 2:42 pm
 • Property ID: BD133
 • Price: €110,000
 • Property Size: 70 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane, Garazhe
 • Property Status: PĂ«r Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra