Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Garazhd Tek Komuna E Parisit (ID BG5108) Tirane

 • €26,000
Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1060, Shqipëria
Featured PĂ«r Shitje TĂ« PĂ«rzgjedhura

Shitet Garazhd Tek Komuna E Parisit (ID BG5108) Tirane

Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1060, Shqipëria
 • €26,000

Overview

Property ID: BG5108
 • Garazhe
 • Property Type
 • 15
 • m2

Description

Tek Komuna e Prisit prane kompleksit Kika shitet garazhd me siperfaqe 15 m2, kati -1, pallat i ri, me hipoteke, post parkimi i hapur. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara te Tiranes.

Cmimi 26.000 Euro

 • City TiranĂ«
 • State ShqipĂ«ri
 • Area Kodra e Diellit, Kompleksi Kika, Komuna e Parisit, Kopshti Botanik / Zoologjik, Kristal Center, Sheshi Willson, Stadiumi Dinamo, Vasil Shanto
 • Country ShqipĂ«ri

Details

Updated on August 8, 2022 at 11:25 am
 • Property ID: BG5108
 • Price: €26,000
 • Property Size: 15 m2
 • Property Type: Garazhe
 • Property Status: PĂ«r Shitje
 • Floor Nr: -1

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra