Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Garazhd Tek Tirana Garden Building Prane Qendres (ID BG5103) Tirane

 • €29,000
Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Garazhd Tek Tirana Garden Building Prane Qendres (ID BG5103) Tirane

Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €29,000

Overview

Property ID: BG5103
 • Garazhe
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 40
 • m2

Description

Tek Kompleksi “Tirana Garden Building” tek rruga Kavajes prane Qendres shitet garazhd me siperfaqe 40 m2, pallat ne ndertim (mbaron ne 2022), kati (-2), konstrukt i rregullt, me pamje direkt nga dalja e parkingut. Garazhdi kufizohet nga nje mure dhe 2 kollona per ta mbyllur lehtesisht. Ndodhet ne nje nga komplekeset me te mira dhe cilesore qe eshte duke u ndertuar ne Tirane, vetem 2 minuta ne kembe larg nga qendra e Kryeqytetit.

Cmimi 29.000 Euro ( i diskutueshem)

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Bulevardi Deshmoret e Kombit, Bulevardi Gjergj Fishta, Bulevardi Zogu i Pare, Myslym Shyri, Pazari i Ri, Qender, Rruga Bogdanve, Rruga Dibres, Rruga e Barrikadave, Rruga e Durrësit, Rruga e Elbasanit, Rruga e Kavajës, Rruga Fortuzi, Rruga Mine Peza, Tregu Cam
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 24, 2021 at 7:34 am
 • Property ID: BG5103
 • Price: €29,000
 • Property Size: 40 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Property Type: Garazhe
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda