Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Vile 4-Kateshe ne Myslym Shyr (ID BV031) Tirane

 • €750,000
Myslym Shyri, Rruga Vangjush Furxhi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Vile 4-Kateshe ne Myslym Shyr (ID BV031) Tirane

Myslym Shyri, Rruga Vangjush Furxhi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €750,000

Overview

Property ID: BV031
 • Vila
 • Property Type
 • 8
 • Bedrooms
 • 5
 • Bathrooms
 • 105
 • m2

Description

Ne Myslym Shyr, shitet vile 4-katshe me siperfaqe 105.2 m2 truall nga te cilat 503.9 m2 ndertim, ndertim relativisht i ri, me hipoteke. Organizimi i viles eshte Kati 1 (perdhe) me garazhd per 2 makina, vend magazinimi dhe tualet.  Kati i dyte , 2 dhoma ndenje, nje me oxhak , kuzhine, dhe tualet.  Kati trete, 3 dhoma, secila me ballkon, 2 tualete dhe korridor. Kati i katert dhome ndenje me oxhak dhe hapesire tip verande me zgare me shatervan dhe tualet. Ndodhen ne nje zone teper te zhvilluar, populluar dhe te kerkuar te Tiranes.

Cmimi 750.000 Euro

 • City Tiranë
 • Area 21 Dhjetori, Blloku, Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Bulevardi Gjergj Fishta, Rruga Bogdanve, Rruga e Durrësit, Rruga e Kavajës, Rruga Mine Peza, Tregu Cam, Vasil Shanto
 • Country Shqipëri

Details

Updated on January 5, 2022 at 4:25 pm
 • Property ID: BV031
 • Price: €750,000
 • Property Size: 105 m2
 • Bedrooms: 8
 • Rooms: 8
 • Bathrooms: 5
 • Property Type: Vila
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT