Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Godine Biznesi 3-Katshe Tek Shkolla E Bashkuar (ID BV030) Tirane

 • €90,000
Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Godine Biznesi 3-Katshe Tek Shkolla E Bashkuar (ID BV030) Tirane

Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €90,000

Overview

Property ID: BV030
 • Dyqane, Vila
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 3
 • Bathrooms
 • 90
 • m2

Description

Tek Shkolla e Bashkuar shitet godine biznesi 3-katshe me siperfaqe totale 90 m2, ndertim relativisht i ri, ne proces hipotekimi, me fasade xhami, bosh i pa mobiluar, kati 1 dyqan i dhene me qera me siperfaqe 22 m2, me hyrje me vete, kati 2 dhe 3 jane nga 34 m2, kane nje hyrje te perbashket, me fasade xhami, kane funksionuar per nje periudhe kohe si lokal, buze rruges kryesore, vizibilitet teper i madh nga te gjitha anet, i pershtatshem per market, lokal, zyra , dyqane dhe cdo gje tjt,. Organizohen nga nje ambjent OPEN SPACE, tualetet dhe pjesa e shkalleve. Ndodhen ne nje zone teper te zhvilluar, populluar dhe te kerkuar te Tiranes dhe ofron te gjitha mundesite per te zhvilluar nje biznes te suksesshem.

Cmimi 90.000 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Allias, Farmacia 10, Fresku, Kafja e Rremes, Kinostudio, Kodra e Priftit, Medreseja, Njazi Meka, Oxhaku, Porcelani, Profarma, Rruga Bardhyl, Rruga Dibres, Shkolla e Bashkuar, Shkolla Kuqe, Tregu Industrial, Varri Bamit, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on November 30, 2021 at 4:04 pm
 • Property ID: BV030
 • Price: €90,000
 • Property Size: 90 m2
 • Bedrooms: 3
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 3
 • Property Type: Dyqane, Vila
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda