Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Godinie 2-Katshe Tek Rruga Kavajes (ID BV017) Tirane

 • €900,000
21 Dhjetori, Rruga Muhamet Gjollesha, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Okazion Të Përzgjedhura

Shitet Godinie 2-Katshe Tek Rruga Kavajes (ID BV017) Tirane

21 Dhjetori, Rruga Muhamet Gjollesha, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €900,000

Overview

Property ID: BV017
 • Apartamente, Dyqane, Lokale, Zyra
 • Property Type
 • 4
 • Bedrooms
 • 4
 • Bathrooms
 • 228
 • m2

Description

Tek rruga e Kavajes shitet godine 2 katshe me siperfaqe totale 228.4 m2 ku secili kat ka nga 114.2 m2, ndertim relativisht i ri(viti 2000), nuk ka pesuar asnje demtim nga termeti, me hipoteke, fasade xhami, buze rruges kryesore, totalisht e investuar, tarace, mundesi per te bere kat tjeter. Organizohet nga dy dyqani dhe 2 apartamenti 1+1, kati i pare ka nje dyqan dhe nje apartament 1+1, kati 2 perbehet nga nje dyqan dhe nje apartament 1+1. Aktualisht i gjithe objekti eshte i dhene me qera, dyqani dhe apartamenti jane dhene me cmim 1400Euro|Muaj, kati i dyte dyqani eshte dhene 450 Euro|Muaj dhe apartamenti 300Euro, dyqanet dhe apartamentet jane me siperfaqe nga 50 m2 ndersa shkallet jane 14,2 m2 per kat. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara, te populluara dhe frekuentuara te Tiranes, vetem 5 minuta ne kembe larg nga qendra. Mundesi shume e mire per investim.

Cmimi 900.000 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi Zogu i Pare, Kompleksi Square 21, Myslym Shyri, Pazari i Ri, Qender, Rruga Bogdanve, Rruga Dibres, Rruga e Barrikadave, Rruga e Durrësit, Rruga e Elbasanit, Rruga e Kavajës, Rruga Fortuzi, Rruga Mine Peza, Shallvaret, Tregu Cam
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 11, 2021 at 8:53 am
 • Property ID: BV017
 • Price: €900,000
 • Property Size: 228 m2
 • Bedrooms: 4
 • Rooms: 6
 • Bathrooms: 4
 • Property Type: Apartamente, Dyqane, Lokale, Zyra
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda