Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Grasoniere Ne Astir (ID BSHG5)

 • €38,000
Astir, Kashar, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1051, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Grasoniere Ne Astir (ID BSHG5)

Astir, Kashar, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1051, Shqipëria
 • €38,000

Overview

Property ID: BSHG5
 • Garsoniere
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 32
 • m2

Description

Ne Astir, Ne Rrugen Sokrat Miho, prane Bulevardit te Ri, shitet Grasoniere, me siperfaqe 32.3 m2 (27.8 m2 siperfaqe te brendshme),me kontrate porosie (Hipoteka del ne fund te vitit 2022),  pallat i ri i vitit 2021, kati i 9 (i fundit me tarace te izoluar), me ashensor. Apartamenti eshte iorganizuar nga nje dhome ne te cilen eshte e vendosur k. bufe dhe krevati, koridori dhe tualeti. Orienti eshte lindje m diell dhe drrite gjate gjithe dites.

Per me tepet informacion kontakt0ni Agjensine Imobiliare!

Shitet 38.000 euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Astir, Astiri Unaza e Re, Dogana, Yzberisht
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 24, 2022 at 11:48 am
 • Property ID: BSHG5
 • Price: €38,000
 • Property Size: 32 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Garsoniere
 • Property Status: Për Shitje
 • Floor Nr: 9

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT