Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet HOSTEL ne Kombinat (ID BSHH1) Tirane

 • €700,000
Kombinat, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet HOSTEL ne Kombinat (ID BSHH1) Tirane

Kombinat, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €700,000

Overview

Property ID: BSHH1
 • Hotele
 • Property Type
 • 12
 • Bedrooms
 • 8
 • Bathrooms
 • 500
 • m2

Description

Ne Kombinat, prane Rruges Llazi Miho, ne nje nga zonat me te qeta, shitet Hostel, me siperfaqe trualli 430 m2 nga te  cilat siperfaqe ndertimi te treja katet 500 m2,ME HIPOTEKE.  Hosteli eshte i organizuar ne 3 kate ndertimi. Kati i 1 eshte recepsioni dhe bar-kafe. Kati i dyte eshte i organizuar nga 6 dhoma dhe tualetet. Kati i 3 nga 5 dhoma.  Dhomat jane te pajisura me krevate, tavoline, karrige, te mobiluara ne menyre moderne, kondicioner dhe secila nga dhomat ka dalje ne ballkon. Ndodhet ne nje zone teper te qete e rrethuar nga gjelberimi.

Shitet 700.000 eur0

 • City Tiranë
 • Area Astir, Astiri Unaza e Re, Bulevardi Deshmoret e Kombit, Bulevardi Gjergj Fishta, Fusha e Aviacionit, Kombinat, Kompleksi Delijorgji, Njazi Meka, Pallati me Shigjeta, Rruga e Kavajës, Selitë, Tirane e Re, Vasil Shanto, Yzberisht
 • Country Shqipëri

Details

Updated on January 28, 2022 at 2:46 pm
 • Property ID: BSHH1
 • Price: €700,000
 • Property Size: 500 m2
 • Bedrooms: 12
 • Rooms: 12
 • Bathrooms: 8
 • Property Type: Hotele
 • Property Status: Për Shitje
 • Floor Nr: 3

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT