Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet/Jepet me Qera Apartament 3+1 tek Rruga e Barrikadave (ID B13033)

 • €1,600
Rruga e Barrikadave, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet/Jepet me Qera Apartament 3+1 tek Rruga e Barrikadave (ID B13033)

Rruga e Barrikadave, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €1,600

Overview

 • Apartamente
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 164
 • m2

Description

Tek Rruga e Barrikadave, tek Kompleksi Galeria, shite/ jepet me qera apartament  2+1, me siperfaqe 164 m2 (154 m2 ME HIPOTEKE), kati i 9, pallat i ri, me ashensor, e mobiluar ne menyre bashkekohore.  Apartamenti eshte i organizuar nga salloni i ndenjes bashke me ambientin e gatimit, dhoma matrimoniale, dhoma dytesore e gjumit koridori lidhes, 1 ballkon dhe 1 tualet.

Jepet me Qera 1600 euro/muaj

Shitet 410.000 eur0

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Hoxha Tahsim, Pazari i Ri, Qender, Rruga Dibres, Rruga e Barrikadave
 • Country Shqipëri

Details

Updated on June 28, 2022 at 3:56 pm
 • Price: €1,600
 • Property Size: 164 m2
 • Bedrooms: 3
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera, Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MimiIslamaj
 • MimiIslamaj

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MimiIslamaj
 • MimiIslamaj