Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Kati i 1 dhe i 3 i Nje Vile 3- Katshe Ne Kombinat (ID BV060) Tirane

 • €130,000
Kombinat, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1056, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Kati i 1 dhe i 3 i Nje Vile 3- Katshe Ne Kombinat (ID BV060) Tirane

Kombinat, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1056, Shqipëria
 • €130,000

Overview

Property ID: BV060
 • Vila
 • Property Type
 • 4
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 120
 • m2

Description

Ne Kombinat, tek rruga Perparim Tepelena, prane Ambulances Nr.6 ne nje vile rezidenciale shitet kati i 1 dhe kati i 3 i nje vile 3 katshe me siperfaqe 120 m2 ,me Hipoteke,bosh, me depozite uji,oborr, peme frutore. Kati 1 i viles eshte 1+1,me siperfaqe 45.3m2, bosh, me verande dhe  organizohet nga salloni dhe kuzhina bashke, dhoma matrimoniale, korridori lidhes dhe 1 tualet. Kati 2 i viles eshte 3+1, me siperfaqe 120 m2, bosh,me ballkon dhe organizohet nga salloni i ndenjes bashke me ambjentin e gatimit, dhoma matrimoniale, dhoma dytesore e gjumit dhe dhoma e trete e gjumit, 1 tualet , koridori lidhes dhe 1 ballkon. Ndodhet ne nje nga zonat me te qeta dhe me ajrin me te paster te Tiranes. Secili kate i viles shitet dhe me vete pasi disponon secili Certifikate Pronesie.

Shitet 130.000 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Kombinat, Yzberisht, Zone Periferike
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 1, 2022 at 8:50 am
 • Property ID: BV060
 • Price: €130,000
 • Property Size: 120 m2
 • Bedrooms: 4
 • Rooms: 6
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Vila
 • Property Status: Për Shitje
 • Floor Nr: 1

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MimiIslamaj
 • MimiIslamaj

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MimiIslamaj
 • MimiIslamaj