Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Kati i 4 i Nje Vile 4-Kateshe Ne Selite (ID BV056) Tirane

 • €270,000
Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Kati i 4 i Nje Vile 4-Kateshe Ne Selite (ID BV056) Tirane

Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €270,000

Overview

Property ID: BV056
 • Vila
 • Property Type
 • 4
 • Bedrooms
 • 4
 • Bathrooms
 • 243
 • m2

Description

Ne Selite, ne Rrugen Isuf Banka, Shitet kati i 4 i nje vile 4-Kateshe, 4+1 me Siperfaqe  243 m2 ME HIPOTEKE, e mobiluar, orientim lindje. Shtepia organizohet nga salloni i madh i ndenjes bashke me kuzhinen, 4 dhoma gjumi, 2 koridore, 4 tualete (secila nga dhomat e gjumit ka tualetin brenda), dhe veranda me orientim me diell. Hyrja eshte totalisht e mobiluar, ne gjendje te mire dhe shtepia ka super organizim.

Cmimi  270.000 Euro

 • City Tiranë
 • Area Pallati me Shigjeta, Selitë, Tirane e Re, Vasil Shanto, Zone Periferike
 • Country Shqipëri

Details

Updated on July 14, 2022 at 10:13 am
 • Property ID: BV056
 • Price: €270,000
 • Property Size: 243 m2
 • Bedrooms: 4
 • Rooms: 5
 • Bathrooms: 4
 • Property Type: Vila
 • Property Status: Për Shitje
 • Floor Nr: 4

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT