Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Kati I Pare I Nje Vile 4 Kateshe Ne Selite (ID BV061) Tirane

 • €67,500
Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1046, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Kati I Pare I Nje Vile 4 Kateshe Ne Selite (ID BV061) Tirane

Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1046, Shqipëria
 • €67,500

Overview

Property ID: BV061
 • Vila
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 77
 • m2

Description

Ne Selite, ne rrugen Isuf Banka, prane Nishtarakut, shitet kati i pare i nje 4 kateshe 2+1 me siperfaqe 77 m2 me Hipoteke, orientimi lindje, me oborr te perbashket, ballkon s ka, bosh. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me kuzhinen, dhoma matrimoniale, dhoma dytesore e gjumit, korridori lidhes dhe tualeti.

Cmimi 67500 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ish Nisharaku, Liqeni Tiranes, Rezidenca Kodra e Diellit, Selitë, Tirane e Re, Vasil Shanto
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 9, 2022 at 7:49 am
 • Property ID: BV061
 • Price: €67,500
 • Property Size: 77 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Vila
 • Property Status: Për Shitje
 • Floor Nr: 1

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
JonidaM
 • JonidaM

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
JonidaM
 • JonidaM