Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Lokal Ne Don Bosko (ID BL024) Tirane

 • €300,000
Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1025, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Lokal Ne Don Bosko (ID BL024) Tirane

Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1025, Shqipëria
 • €300,000

Overview

Property ID: BL024
 • Dyqane, Lokale
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 135
 • m2

Description

Ne Don Bosko prane Artistit shitet lokal me siperfaqe 102 m2(73,2 m2 ne hipoteke)+33 m2 verande, kati 0, pallat i ri, me fasade xhami, pedane druri, sistem aspirimi, 2 tualete, e mobiluar, e dhene me qera me kontrate 2 vjecare. Organizohet nga ambjenti brendshem, tualetet dhe veranda. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara te Tiranes dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te zhvilluar nje biznes te suksesshem.

Cmimi 300.000 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Autostrada TR-DR, Casa Italia, Dogana, Don Bosko, Fusha e Aviacionit, Harry Fultz, Kompleksi Fior di Bosko, Laprake, Rruga Asim Vokshi, Rruga Bogdanve, Rruga e Barrikadave, Rruga e Durrësit, Rruga Mine Peza, Stacioni i Trenit, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on October 13, 2022 at 7:49 am
 • Property ID: BL024
 • Price: €300,000
 • Property Size: 135 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Dyqane, Lokale
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda