Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Lokal Ne Selite (ID BL022)

 • €150,000
Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Lokal Ne Selite (ID BL022)

Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €150,000

Overview

Property ID: BL022
 • Lokale
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 171
 • M2

Description

Ne Selite , prane Rruges Isuf Elezi,  shitet lokal me siperfaqe 171 m2 (143 m2 ME HIPOTEKE), kati -1, pallat i ri, me fasade xhami, sistem aspirimi, kondicionimi, i mobiluar. Lokali organizohet nga salla kryesore, 2 tualetet dhe hapesira e banakut. Lokali ka funskionuar prej vitesh si bar kafe, organizim festash etj.  Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara te Tiranes.

Cmimi 150.000 Eur0

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Kodra e Diellit, Kompleksi Kika, Komuna e Parisit, Kristal Center, Pallati me Shigjeta, Selitë, Vasil Shanto
 • Country Shqipëri

Details

Updated on June 24, 2022 at 11:10 am
 • Property ID: BL022
 • Price: €150,000
 • Property Size: 171 M2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Lokale
 • Property Status: Për Shitje
 • Floor Nr: -1

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra