Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Lokal Prane Qytetit Studenti (ID BL017) Tirane

 • €300,000
Qyteti Studenti, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Lokal Prane Qytetit Studenti (ID BL017) Tirane

Qyteti Studenti, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €300,000

Overview

Property ID: BL017
 • Dyqane, Lokale
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 110
 • m2

Description

Prane Qytetit Studenti shitet lokal me siperfaqe 110 m2, godine relativisht e re(2 katshe), 49 m2 veranda, parket, tavane te varura, kondicioner, fasade xhami, me hipoteke, aktualisht i dhene me qera, 1 tualet. Lokali organizohet kati 1 nga nje ambjent OPEN SPACE dhe tualeti, kati 2 ambjent OPEN SPACE dhe veranda.Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara te Tiranes dhe ofron mundesine ideale per te zhvilluar nje biznes te suksesshem.

Cmimi 300.000 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Garda, Liceu Artistik, Liqeni Tiranes, Prane gjuheve te huaja, Qender, Qyteti Studenti, Rruga e Elbasanit, Rruga Mihal Grameno, Shkolla e Baletit, Stadiumi Air Albania, Tregu Elektrik
 • Country Shqipëri

Details

Updated on March 25, 2022 at 2:19 pm
 • Property ID: BL017
 • Price: €300,000
 • Property Size: 110 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane, Lokale
 • Property Status: Për Shitje
 • Floor Nr: 2

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda