Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Lokal Prane Sheshit Willson (ID BL018) Tirane

 • €293,000
Sheshi Willson, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Lokal Prane Sheshit Willson (ID BL018) Tirane

Sheshi Willson, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €293,000

Overview

Property ID: BL018
 • Dyqane, Lokale
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 2
 • Bathrooms
 • 110
 • m2

Description

Prane Sheshit Willson shitet lokal me siperfaqe 110 m2, kati 0, pallat i ri(2002), me fasade xhami, 2 hyrje, me hipoteke(njesi), me rivlersim, sistem aspirimi, kondicioner, 6 televizore, 2 tualete, verande e jashtme(20 m2)+20 m2 verande e shfrytezueshme nga pas, e mobiluar. Lokali organizohet nga salla kryesore, 2 tualetet dhe 2 verandat(para dhe pas). Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara te Tiranes.

Cmimi 293.000 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Blloku, Garda, Kodra e Diellit, Kompleksi Kika, Komuna e Parisit, Kopshti Botanik / Zoologjik, Kristal Center, Libri Universitar, Liqeni Tiranes, Petronini, Sheshi Willson, Stadiumi Dinamo, Tirane e Re, Vasil Shanto
 • Country Shqipëri

Details

Updated on April 29, 2022 at 2:39 pm
 • Property ID: BL018
 • Price: €293,000
 • Property Size: 110 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Dyqane, Lokale
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda