Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Lokal Tek Komuna e Parisit (ID BL011) Tirane

 • €180,000
Rruga Bilal Golemi, Ish Zdruktharia, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Lokal Tek Komuna e Parisit (ID BL011) Tirane

Rruga Bilal Golemi, Ish Zdruktharia, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €180,000

Overview

Property ID: BL011
 • Lokale
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 65
 • m2

Description

Tek Komuna e Parisit, prane me kompleksin Dinamo, shitet lokal, bar-kafe me siperfaqe 65 m2 me hipoteke siperfaqe e ,brendshme dhe pjesa e verandes jasht aktualisht me kontrat me bashkine.  katin 0, e mobiluar, ka funksionuar prej vitesh si lokal dhe ka nje klientele te ngritur, ne gjendje pune. Ndodhet ne nje zone teper te frekuentuar dhe te kerkuar nga njerzit. Mundesi e mire per biznes, sepse ndodhet ne pozicionim te mire me fushe pamje te gjere. Lokali shitet per arsye emigrimi.

Shitet 180000 Euro

 • City Tiranë
 • Area Blloku, Ish-Ekspozita, Kodra e Diellit, Komuna e Parisit, Kopshti Botanik / Zoologjik, Liqeni i Thatë, Liqeni Tiranes, Stadiumi Dinamo, Tirane e Re
 • Country Shqipëri

Details

Updated on October 21, 2021 at 1:23 pm
 • Property ID: BL011
 • Price: €180,000
 • Property Size: 65 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Lokale
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT