Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Ose Jepet Me Qera Bodrum Ne Xhamllik (ID BM79) Tirane

 • €1,000
Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Ose Jepet Me Qera Bodrum Ne Xhamllik (ID BM79) Tirane

Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €1,000

Overview

Property ID: BM79
 • Magazina
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 400
 • m2

Description

Ne Xhamllik shitet ose jepet me qera bodrum me siperfaqe 400 m2, kati -1, lartesia 2,8 meter, me kontrate porosie, tualet, hidrosanitare incaso, linje trefazore, 2 hyrje(1 me shkalle, 1 me rampe),ajrosje natyrale, vend per te vendosur sistemin e aspirimit, 3 qepena me elektromorr. Bodrumi organizohet ne 2 ambjente te madhe, 1 ambjent i pershtatshem per zyre ose dhome zhveshje dhe 2 tualete. Ndodhet ne nje zone teper te kerkuar dhe te frekuentuar te qytetit. E pershtatshme per magazinim, palester etj.

Cmimi 1000 Euro|Muaj

Shitet 160.000 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Brryli, Farmacia 10, Hoxha Tahsim, Kinostudio, Kodra e Priftit, Medreseja, Oxhaku, Porcelani, Rr. 5 Maji / Concord Center, Rruga Bardhyl, Rruga Dibres, Rruga Kongresi Manastirit, Shkolla e Bashkuar, Shkolla Kuqe, Tefta Tashko Koci, Varri Bamit, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on April 29, 2022 at 2:18 pm
 • Property ID: BM79
 • Price: €1,000
 • Property Size: 400 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Magazina
 • Property Status: Për Qera, Për Shitje
 • Floor Nr: -1

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda