Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Ose Jepet Me Qera Dyqan Ne Bllok (ID BD2058) Tirane

 • €2,000
Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Ose Jepet Me Qera Dyqan Ne Bllok (ID BD2058) Tirane

Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €2,000

Overview

Property ID: BD2058
 • Dyqane, Zyra
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 85
 • m2

Description

Ne Bllok jepet me qera dyqan me siperfaqe 85 m2, kati 0, pallat ekzistues, me hipoteke, me fasade xhami, buze rruges kryesore, tavan i varur, OPEN SPACE, spote elektrike, mundesi reklamimi ne fasade, hapsire e jashtme. Organizohet nga nje hapsire e madhe OPEN SPACE, tualeti dhe pjesa e jashtme. Ndodhet ne zonen me te frekuentuar te Tiranes ne zemer te bllokut, i pershtatshem per cdo biznes.

Cmimi per qera 2000 Euro|Muaj

Cmimi per shitje 560.000 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Blloku, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Bulevardi Deshmoret e Kombit, Garda, Kompleksi Kika, Komuna e Parisit, Libri Universitar, Liqeni Tiranes, Petronini, Shallvaret, Sheshi Willson, Stadiumi Dinamo
 • Country Shqipëri

Details

Updated on September 2, 2021 at 10:39 am
 • Property ID: BD2058
 • Price: €2,000
 • Property Size: 85 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Property Type: Dyqane, Zyra
 • Property Status: Për Qera, Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda