Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Ose Jepet Me Qera Dyqan Prane Fabrikes Se Miellit (ID BD148) Tirane

 • €250
Fabrika e Miellit, Rruga Teodor Keko, Ish Fusha e Druve, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Ose Jepet Me Qera Dyqan Prane Fabrikes Se Miellit (ID BD148) Tirane

Fabrika e Miellit, Rruga Teodor Keko, Ish Fusha e Druve, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €250

Overview

Property ID: BD148
 • Dyqane
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 40
 • m2

Description

Prane fabrikes se mjellit shitet ose jepet me qera dyqan me siperfaqe 40 m2, kati 0, pallat i ri, me hipoteke, me fasade xhami, 1 tualet, mundesi per tu bere duplex, verande e shfrytezueshme perpara rreth 30 m2. Dyqani organizohet nga nje ambjent OPEN SPACE, tualeti dhe veranda. Ndodhet ne nje zone teper te populluar dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te zhviluar nje biznes te suksesshem.

Cmimi per shitje 60.000 Euro

Jepet me qera 250 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Astir, Astiri Unaza e Re, Casa Italia, Dogana, Fusha e Aviacionit, Kashar, Kombinat, Kompleksi Delijorgji, Misto Mame, Pallati me Shigjeta, Selitë, Yzberisht
 • Country Shqipëri

Details

Updated on February 26, 2022 at 11:28 am
 • Property ID: BD148
 • Price: €250
 • Property Size: 40 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda