Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Ose Jepet Me Qera Dyqan+Garzhd Prane TV-Klan (ID B21202) Tirane

 • €2,000
Porcelani, Njësia Bashkiake Nr. 4, Shkozë, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Ose Jepet Me Qera Dyqan+Garzhd Prane TV-Klan (ID B21202) Tirane

Porcelani, Njësia Bashkiake Nr. 4, Shkozë, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €2,000

Overview

Property ID: B21202
 • Dyqane, Garazhe
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 607
 • m2
 • 2016
 • Year Built

Description

Prane TV-Klan shitet ose jepet me qera dyqan + garazhd me siperfaqe 227 m2 dyqani(kati 0)+33 m2 verande(me takse bashkie) dhe 380 m2 garazhdi ne katin (-1), pallat i ri, lartesia 4,8 meter, me fasade xhami, 2 tualete, tende me pult, lartesia e garazhdit 4,8 meter, qepen me elektro motorr, te dy ambjentet jane me hipoteke. Dyqani organizohet nga nje ambjent OPEN SPACE, tualeti dhe veranda, garazhdi organizohet nga nje ambjent OPEN SPACE dhe depo. Ndodhet ne nje zone teper te frekuentuar te Tiranes dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te patur nje biznes teper te suksesshem.

Jepet me qera 2000 Euro|Muaj(pa 15%)

Shitet 704.000 Euro dyqani, 266.000 Euro garazhdi

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Brryli, Dajti, Farmacia 10, Fresku, Kinostudio, Kodra e Priftit, Kompleksi Arlis Farmacia 10, Linze, Medreseja, Njazi Meka, Oxhaku, Porcelani, Profarma, Rruga Bardhyl, Rruga Dibres, Rruga Kongresi Manastirit, Shkolla e Bashkuar, UET, Varri Bamit, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on April 14, 2022 at 2:37 pm
 • Property ID: B21202
 • Price: €2,000
 • Property Size: 607 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Year Built : 2016
 • Property Type: Dyqane, Garazhe
 • Property Status: Për Qera, Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda