Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Ose Jepet Me Qera Garazhd/Bodrum Prane Gjimnazit Cajupi (ID BG5106) Tirane

 • €500
Rruga Kongresi i Manastirit, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Shkozë, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Ose Jepet Me Qera Garazhd/Bodrum Prane Gjimnazit Cajupi (ID BG5106) Tirane

Rruga Kongresi i Manastirit, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Shkozë, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €500

Overview

Property ID: BG5106
 • Garazhe
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 207
 • m2

Description

Prane gjimnazit Cajupi shitet ose jepet me qera garazhd/bodrum me siperfaqe 207 m2 kati (-1), pallat i ri(2013), OPEN SPACE, me kontrate porosie,tualet, i mungojne shkallet ose rampa. Oraganizohet nga nje ambjent OPEN SPACE, tualeti dhe pjesa ku do behet rampa. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara te Tiranes dhe ofron mundesine ideale per te zhvilluar nje biznes te suksesshem.

Jepet me qera 500 Euro|Muaj

Shitet 120.000 Euro(i diskutueshem)

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Allias, Brryli, Farmacia 10, Hoxha Tahsim, Kinostudio, Kodra e Priftit, Kompleksi Arlis Farmacia 10, Medreseja, Njazi Meka, Oxhaku, Porcelani, Restorant Durresi, Rr. 5 Maji / Concord Center, Rruga Bardhyl, Rruga Kongresi Manastirit, Shkolla e Bashkuar, Varri Bamit, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on March 28, 2022 at 3:36 pm
 • Property ID: BG5106
 • Price: €500
 • Property Size: 207 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Garazhe
 • Property Status: Për Qera, Për Shitje
 • Floor Nr: -1

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda