Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Papafingo 1+1 prane Gjimnazit Cajupi (ID B110118) Tirane

 • €80,000
Rruga Kongresi i Manastirit, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Shkozë, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Papafingo 1+1 prane Gjimnazit Cajupi (ID B110118) Tirane

Rruga Kongresi i Manastirit, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Shkozë, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €80,000

Overview

Property ID: B110118
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 84
 • M2

Description

Tek Rruga Kongresi i Manastirit, Prane Gjimnazit Cajupi, shitet papafingo 1+1 (mundesi per tu pershtatir ne 2+1) , me siperfaqe 84 m2 ME HIPOTEKE, kati i 5 (i fundit me tarace te izoluar), pallat i ri i vitit 2000, pa ashnesor. Apartamenti shitet bosh. Organizohet nga salloni i ndenjes dhe kuzhina, dhoma e gjumi, koridori lidhes, ballkoni dhe 1 tualet.

Shitet 80000 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Brenda Unazes se Vogel, Brryli, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Farmacia 10, Hoxha Tahsim, Kodra e Priftit, Kompleksi Arlis Farmacia 10, Medreseja, Pazari i Ri, Profarma, Rruga Bardhyl, Rruga Dibres, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on June 28, 2022 at 1:53 pm
 • Property ID: B110118
 • Price: €80,000
 • Property Size: 84 M2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje
 • Floor Nr: 5

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
JonidaM
 • JonidaM

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
JonidaM
 • JonidaM