Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet PentHouse 2+1+2 Ne Linze (ID B120126) Tirane

 • €170,000
Linze, Rruga Sotir Caci, Njësia Bashkiake Nr. 3, Dajt, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet PentHouse 2+1+2 Ne Linze (ID B120126) Tirane

Linze, Rruga Sotir Caci, Njësia Bashkiake Nr. 3, Dajt, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €170,000

Overview

Property ID: B120126
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 230
 • m2
 • 2022
 • Year Built

Description

Ne Linze prane 2 Luaneve shitet penthouse 2+1+2 tualete me siperfaqe 230 m2, pallat i ri ne faze perfundimtare punimesh, kati 4(i fundit), me ashensor, me kontrate porosie, verande e madhe, tarace e shfrytezueshme, dhome garderobe, depo, orjentimi me djell, pamje panoramike e qytetit. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me ambjentin e gatimit, dhoma matrimoniale(ka dhe dhomen garderobe), dhoma dytesore e gjumit(ballkon ne vete), koridori lidhes, 2 tualetet, depo dhe veranda. Ndodhet ne nje zone teper te qete dhe te sigurte te Tiranes dheka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te pasur nje jete sa me komode prane.

Cmimi 170.000 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Dajti, Fresku, Kinostudio, Kodra e Priftit, Njazi Meka, Oxhaku, Porcelani, Priske, Shkolla e Bashkuar
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 10, 2022 at 11:31 am
 • Property ID: B120126
 • Price: €170,000
 • Property Size: 230 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Year Built : 2022
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje
 • Floor Nr: 4

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda