Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet/Qera Ambjent Komercial Tek Bulevardi “Zogu i Pare” (ID BD172) Tiane

 • €170,000
Bulevardi Zogu i Parë, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet/Qera Ambjent Komercial Tek Bulevardi “Zogu i Pare” (ID BD172) Tiane

Bulevardi Zogu i Parë, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €170,000

Overview

Property ID: BD172
 • Dyqane
 • Property Type
 • 2
 • Bathrooms
 • 220
 • m2

Description

Prane Bulevardit “Zogu i Pare”, tek ish-Zeri i Popullit,shitet ose jepet me qera ambjent komercial me siperfaqe 220 m2 me Hipoteke, kati -1, pallat i ri. Ambjenti shitet ose jepet me qera bosh dhe organizohet nga 2 super ambjente dhe 2 Tualete, me sistem aspirimi, veshja me sistem kapot.

Shitet 170000 Euro

Qera 1000 Euro/Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Bulevardi Zogu i Pare
 • Country Shqipëri

Details

Updated on June 9, 2022 at 1:46 pm
 • Property ID: BD172
 • Price: €170,000
 • Property Size: 220 m2
 • Rooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Dyqane
 • Property Status: Për Shitje
 • Floor Nr: -1

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra