Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Restorant Ne Bllok (ID BL021) Tirane

 • €400,000
Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Restorant Ne Bllok (ID BL021) Tirane

Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €400,000

Overview

Property ID: BL021
 • Lokale
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 2
 • Bathrooms
 • 197
 • m2

Description

Ne Bllok prane Xheko Imperial shitet restorant me siperfaqe 197 m2, kati -1, pallat i ri, me hipotke, 2 tualete, kuzhine e hapur, sistem aspirimi, kondicioner, tavane te varura, spote ndricuese, foni, sistem kamerash, i mobiluar(pa kuzhine) ose bosh. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara te Tiranes dhe ofron mundeisne ideale per te zhvilluar nje biznes teper te suksesshem.

Cmimi 420.000 Euro(i mobiluar pa kuzhine)

Cmimi 400.000 Euro (bosh)

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Blloku, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Garda, Ish-Ekspozita, Kodra e Priftit, Kompleksi Kika, Komuna e Parisit, Kopshti Botanik / Zoologjik, Kristal Center, Libri Universitar, Liqeni Tiranes, Myslym Shyri, Shallvaret, Sheshi Willson, Stadiumi Air Albania, Stadiumi Dinamo, Tirane e Re
 • Country Shqipëri

Details

Updated on May 21, 2022 at 7:43 am
 • Property ID: BL021
 • Price: €400,000
 • Property Size: 197 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Lokale
 • Property Status: Për Shitje
 • Floor Nr: -1

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda