Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Restorant Tek Shallvaret (ID BL09) Tirane

 • €498,750
Parku Rinia, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Restorant Tek Shallvaret (ID BL09) Tirane

Parku Rinia, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €498,750

Overview

Property ID: BL09
 • Dyqane, Lokale
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 143
 • m

Description

Tek Shallvaret shitet restorant me siperaqe 142,5 m2+ 20 m2 hapsire e jashtme e shfrytezueshme, kati 0, pallat ekzistues, me certifikate pronesie(hipoteke), 2 tualete, llozhe private, sistem aspirimi, sistem kondicionimi, kuzhine e perfunduar dhe ne gjendje pune, totalisht i rikonstruktuar, ambjent per larjen e eneve i vecuar nga kuzhina, totalisht e arreduar me mobilim te ri(nese biznesi do te shitej do te kishte nje cmim prej 100.000 euro), aktualisht eshte e dhene me qera me kontrate 5-vjecare me te drejte rinovimi dhe 5 vite te tjera(nese pronari deshiron mund te prishe kontraten me nje penalitet te vogel), lartesia e salles eshte 3,2m ndersa e kuzhines dhe e llozhes eshte 2,9 m. Ambjenti organizohet nga salla kryesore, llozha private, kuzhina gatimit + ambjenti per larjen e eneve, 2 tualete dhe hapsira e jashtme ne te cilen mun te vendosen 4 tavolina restoranti. Restoranti ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara te Tiranes, vetem 3 minuta larg qendres. Mundesi shume e mire investimi pasi ne zone nuk ka restorante te tjera te ketij lloji.

Cmimi 3500 Euro/m2

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Blloku, Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Bulevardi Deshmoret e Kombit, Bulevardi Gjergj Fishta, Bulevardi Zogu i Pare, Garda, Ish-Ekspozita, Myslym Shyri, Pazari i Ri, Qender, Rruga e Durrësit, Rruga e Elbasanit, Rruga e Kavajës, Rruga Mine Peza, Shallvaret, Tregu Cam
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 27, 2021 at 9:53 am
 • Property ID: BL09
 • Price: €498,750
 • Property Size: 143 m
 • Bedrooms: 3
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Dyqane, Lokale
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda