Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Shtepi 1-Kateshe ne Babrru (ID BV062)

 • €118,000
Babrru, Prengaj (Babrruja), Paskuqan, Bashkia Kamëz, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1012, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Shtepi 1-Kateshe ne Babrru (ID BV062)

Babrru, Prengaj (Babrruja), Paskuqan, Bashkia Kamëz, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1012, Shqipëria
 • €118,000

Overview

Property ID: BV062
 • Apartamente, Vila
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 173
 • m2

Description

Ne Babrru, prane qendres se Babrruse, shitet shtepi 1-Kateshe, me siperfaqe 173 m2 siperfaqe trualli dhe 103 m2 siperfaqe ndertimi, ME HIPOTEKE, nderetese 1 Kateshe, e mobiluar. Shtepia organizohet nga salloni i ndenjes bashke me ambientin e gatimit, dhoma matrimoniale, dhoma dytesore e gjumit, kordiori lidhes, tualeti dhe oborri.

Per me teper informacion kontaktoni Agjensine Imobiliare!

Shitet 118000 euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Babrru
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 31, 2022 at 4:06 pm
 • Property ID: BV062
 • Price: €118,000
 • Property Size: 173 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente, Vila
 • Property Status: Për Shitje
 • Floor Nr: 1

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT