Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Shtepi 1-Kateshe ne Tale, Shen-Koll (ID BV065) Lezhe

 • €60,000
Tale, Bashkia Lezhë, Qarku i Lezhës, Shqipëria veriore, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Shtepi 1-Kateshe ne Tale, Shen-Koll (ID BV065) Lezhe

Tale, Bashkia Lezhë, Qarku i Lezhës, Shqipëria veriore, Shqipëria
 • €60,000

Overview

Property ID: BV065
 • Apartamente, Vila
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 480
 • m2

Description

Ne Lezhe, Tale, Shen-Koll, Shitet Shtepi 1-Kateshe, me organizim 2+1+tualet+ballkon+oborr i madh i gjelberuar, me peme frutore te zones, me siperfaqe te brendshme 80 m2 dhe 400 m2 truall te gjitha ME HIPOTEKE. Shtepia eshte e mobiluar ne menyre bashkekohore.

Shitet 60.000 euro

 • Country Shqipëri

Details

Updated on November 15, 2022 at 2:35 pm
 • Property ID: BV065
 • Price: €60,000
 • Property Size: 480 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente, Vila
 • Property Status: Për Shitje
 • Floor Nr: 1

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra