Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Shtepi Private 1-Kateshe 2+1 ne Allias (ID BV063)

 • €58,000
Allias, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1012, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Shtepi Private 1-Kateshe 2+1 ne Allias (ID BV063)

Allias, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1012, Shqipëria
 • €58,000

Overview

Property ID: BV063
 • Apartamente, Vila
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 226
 • m2

Description

Ne Allias, ne Rrugen Kole Ashta, Shitet Shtepi Private 1-Kateshe 2+1, me  siperfaqe trualli 226 m2 dhe siperfaqe ndertimi 70.8 m2, ME HIPOTEKE, i mobiluar. Shtepia organizohet nga salloni i ndenjes bashke me ambientin e gatimit, dhoma matrimoniale, dhoma dytesore e gjumit, tualeti dhe oborri.

Per me teper informacione kontaktoni Agjensine Imobiliare!

Shitet 58.000 euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Allias, Kinostudio, Tufinë
 • Country Shqipëri

Details

Updated on September 2, 2022 at 10:22 am
 • Property ID: BV063
 • Price: €58,000
 • Property Size: 226 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente, Vila
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT