Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Shtepi Private 2-Katshe Ne Shtish-Tufine (ID BV023) Tirane

 • €47,000
Shtish-Tufinë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1700, Shqipëria
Featured PĂ«r Shitje TĂ« PĂ«rzgjedhura

Shitet Shtepi Private 2-Katshe Ne Shtish-Tufine (ID BV023) Tirane

Shtish-Tufinë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1700, Shqipëria
 • €47,000

Overview

Property ID: BV023
 • Apartamente, Vila
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 517
 • m2

Description

Ne Shtish-Tufine shitet shtepi private 2 katshe me siperfaqe ndertimi 117 m2 dhe siperfaqe trualli 400 m2, ndertim relativisht i ri, me hipoteke, duplex dhe me shkalle nga jasht, oborr dhe bace me peme frutore, verande ne te dyja katet, bosh e pa mobiluar, me cati. Kati i pare organizohet nga salloni i ndenjes i madh bashke me kuzhinen, dhoma e gjumit, tualeti, koridori lidhes, shkallet qe te ngjisin ne katin e dyte dhe veranda, kati i dyte organizohet nga salloni i ndenjes, dhoma e gjumit, koridori lidhes dhe ballkoni i madh. Ndodhet ne nje zone teper te qete dhe te sigurte me te gjitha fasilitetet prane dhe qe pritet te kete nje zhvillim te madh dhe rritje cmimesh me mbarimin e rruges se Arbrit dhe Unazes se Re.

Cmimi 47.000 Euro

 • City TiranĂ«
 • State ShqipĂ«ri
 • Area Babrru, Fresku, Kafja e Rremes, Kinostudio, Kodra e Priftit, Priske, TufinĂ«
 • Country ShqipĂ«ri

Details

Updated on June 18, 2022 at 10:05 am
 • Property ID: BV023
 • Price: €47,000
 • Property Size: 517 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 4
 • Property Type: Apartamente, Vila
 • Property Status: PĂ«r Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra