Mirë se vini në Bela Real Estate

Shtepi Private Ne Shitje Tek Kodra E Priftit (ID BV038) Tirane

 • €100,000
Kodra E. Priftit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Shkozë, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shtepi Private Ne Shitje Tek Kodra E Priftit (ID BV038) Tirane

Kodra E. Priftit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Shkozë, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €100,000

Overview

Property ID: BV038
 • Vila
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 1
 • Garage
 • 114
 • m2

Description

Prane Kodres se Priftit shitet shtepi private me siperfaqe trualli 107 m2(57 m2 kati 1), ndertim 114 m2, ndertim i ri(95), me hipoteke, i pa mobiluar, tarace e izoluar. Kati pare organizohet nga nje garsoniere dhe garazhdi, kati 2(shtepe 1+1) organizohet nga salloni i ndenjes, dhoma matrimoniale, tualeti dhe koridori lidhes(ambjenti gatimit ne koridor). Ndodhet ne nje zone teper te qete dhe te sigurte te Tiranes.

Cmimi 100.000 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Allias, Brryli, Dajti, Farmacia 10, Fresku, Kinostudio, Kodra e Priftit, Kompleksi Arlis Farmacia 10, Medreseja, Njazi Meka, Oxhaku, Porcelani, Rruga Bardhyl, Shkolla e Bashkuar, Varri Bamit, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on May 7, 2022 at 7:52 am
 • Property ID: BV038
 • Price: €100,000
 • Property Size: 114 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Garage: 1
 • Property Type: Vila
 • Property Status: Për Shitje
 • Floor Nr: 2

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda