Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Shtepi Private 2+1 Prane Medreses(ID BV019) Tirane

 • €94,000
Medreseja, Rruga e Dibrës, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Shtepi Private 2+1 Prane Medreses(ID BV019) Tirane

Medreseja, Rruga e Dibrës, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €94,000

Overview

Property ID: BV019
 • Vila
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 108
 • M2

Description

Prane  Medreses shitet shtepi private 1 kateshe, me siperfaqe te pergjithshme 108 m2, nga te cilat 100 m2 eshte shtepia dhe pjesa tjeter truall, ndertese relativisht e re(viti 2013), shtepia eshte me hipoteke , e mobiluar ne menyre modeste. Shtepia organizohet nga salloni i ndenjes, 2 dhomat e gjumit, tualeti, koridori lidhes dhe veranda. Ndodhet ne nje zone teper te qete dhe te sigurte, me te gjitha fasilitetet prane si spitale, markete etj.S.

Cmimi 94000 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Farmacia 10, Medreseja, Qender, Rr. 5 Maji / Concord Center, Rruga Dibres
 • Country Shqipëri

Details

Updated on September 13, 2021 at 10:42 am
 • Property ID: BV019
 • Price: €94,000
 • Property Size: 108 M2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Vila
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra