Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Shtepi Private 2+1 Prane QSUT (ID BV016) Tirane

 • €120,000
Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured PĂ«r Shitje TĂ« PĂ«rzgjedhura

Shitet Shtepi Private 2+1 Prane QSUT (ID BV016) Tirane

Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €120,000

Overview

Property ID: BV016
 • Apartamente, Vila
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 1
 • Garage
 • 127
 • m2

Description

Prane QSUT-s shitet shtepi private me siperfaqe trualli 127 m2 nga te cilat 86,5 eshte shtepia dhe pjesa tjeter truall, shtepi 1 katshe, ndertese relativisht e re(viti 96-97), shtepia eshte me hipoteke ndersa trualli perreth eshte ne proces hipotekimi, oborr, 1 post parkimi, bace, e mobiluar ne menyre modeste. Shtepia organizohet nga salloni i ndenjes, 2 dhomat e gjumit, tualeti, koridori lidhes dhe veranda(e cila eshte e perfshire ne hipoteke). Ndodhet ne nje zone teper te qete dhe te sigurte, me te gjitha fasilitetet prane si spitale, markete etj

Cmimi 120,000 Euro

 • City TiranĂ«
 • State ShqipĂ«ri
 • Area Allias, Brryli, Farmacia 10, Kinostudio, Kodra e Priftit, Medreseja, Njazi Meka, Oxhaku, Paskuqan, Porcelani, Profarma, Rruga Bardhyl, Selvia, Shkolla e Bashkuar, Tregu Industrial, Varri Bamit, Xhamlliku, Zona Industriale
 • Country ShqipĂ«ri

Details

Updated on August 9, 2021 at 1:28 pm
 • Property ID: BV016
 • Price: €120,000
 • Property Size: 127 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Garage: 1
 • Property Type: Apartamente, Vila
 • Property Status: PĂ«r Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra