Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Shtepi Private 2+1 Tek Varri I Bamit (ID BV024) Tirane

 • €120,000
Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Shtepi Private 2+1 Tek Varri I Bamit (ID BV024) Tirane

Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €120,000

Overview

Property ID: BV024
 • Apartamente, Vila
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 120
 • m2

Description

Tek Varri i Bamit shitet shtepi private 2+1 me siperfaqe totale 120 m2 nga te cilat 76 m2 jane ndertim dhe pjesa tjeter truall (oborr me peme), kati i 1-re, ndertim relativisht i ri, shtepi 1 katshe, mundesi per te bere katin e dyte, me HIPOTEKE, bosh e pa mobiluar, tualet me ajrosje natyrale(dritare). Shtepia organizohet nga salloni i ndenjes bashke me kuzhinen, dhoma matrimoniale, dhoma teke, koridori lidhes dhe oborri. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara te Tiranes dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme si psh Transporti Urban, Super Markete, Shkolla, Kopshte, Qendra Spitalore dhe cdo gje tjeter te nevojshme per te pasur nje jete sa me komode.

Cmimi 120.000 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Brryli, Fresku, Kinostudio, Kodra e Priftit, Oxhaku, Porcelani, Rruga Bardhyl, Shkolla e Bashkuar, Varri Bamit, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on November 13, 2021 at 2:30 pm
 • Property ID: BV024
 • Price: €120,000
 • Property Size: 120 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Property Type: Apartamente, Vila
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda