Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Shtepi Private 3+1 Tek Mine Peza (ID BV059) Tirane

 • €166,500
Mine Peza, Rruga Mine Peza, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1016, Shqipëria
Featured PĂ«r Shitje TĂ« PĂ«rzgjedhura

Shitet Shtepi Private 3+1 Tek Mine Peza (ID BV059) Tirane

Mine Peza, Rruga Mine Peza, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1016, Shqipëria
 • €166,500

Overview

Property ID: BV059
 • Vila
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 128
 • m2

Description

Tek rruga Mine Peza prane kryqezimit me rrugen Fortuzi shitet kati i 2-te i nje vile 3+1 me siperfaqe 128 m2, ndertim i vitit 2010, me cati, ne rruge kryesore, mund te jepet me qera per zyra. Organizohet nga salloni i ndenjes bashke me ambjentin e gatimit, dhoma matrimoniale, 2 dhomat e tjera te gjumit, tualeti, koridori lidhes dhe ballkoni. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara te Tiranes dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te patur nje jete komode. Mundesi teper e mire investimi.

Cmimi 166.500 Euro

 • City TiranĂ«
 • State ShqipĂ«ri
 • Area 21 Dhjetori, Brenda Unazes se Vogel, Don Bosko, Qender, Rruga Asim Vokshi, Rruga Bogdanve, Rruga e Barrikadave, Rruga e DurrĂ«sit, Rruga Fortuzi, Rruga Mine Peza, Zogu i Zi
 • Country ShqipĂ«ri

Details

Updated on July 27, 2022 at 1:17 pm
 • Property ID: BV059
 • Price: €166,500
 • Property Size: 128 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 4
 • Property Type: Vila
 • Property Status: PĂ«r Shitje
 • Floor Nr: 2

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra