Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet shtepi private me dy hyrje te vecuara ( ID BDR1) Durres

 • €107,000
Featured Për Shitje Okazion

Shitet shtepi private me dy hyrje te vecuara ( ID BDR1) Durres

 • €107,000

Overview

Property ID: BDR1
 • Apartamente, Toka, Vila
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 5
 • Garages
 • 137
 • m2
 • 2022
 • Year Built

Description

Ne Durres ne Lagjen Nr 16 Shiten dy shtepi me hyrje te vecanta siperfaqe totale ndertimi 137 m2  siperfaqe banimi 177 m2 , kati 0 . Hyrjet jane te konceptuara ne aprtament 1+1+1 tualet , dhe apartament 2+1+ tualet .Tarraca eshte e shfrytezueshme dhe me mundesi shtese te disa kateve , Aparatmenti me tipologji 2+1 eshte i mobiluar ndersa tjetra eshte bosh .shtepite jane me hipoteke te perbashket. siperfaqja e truallit eshte 500 m ndersa e ndertimit eshte 137 m2.

Shitet 107, 000 euro

Address

 • City Durrës
 • State Shqipëri
 • Country Shqipëri

Details

Updated on March 16, 2022 at 3:12 pm
 • Property ID: BDR1
 • Price: €107,000
 • Property Size: 137 m2
 • Land Area: 500 m2
 • Bedrooms: 3
 • Rooms: 5
 • Bathrooms: 2
 • Garages: 5
 • Garage Size: 50
 • Year Built : 2022
 • Property Type: Apartamente, Toka, Vila
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra