Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Shtepi Private ne Fushe Mezez (ID BV067) Tirane

 • €110,000
Fushë (Mëzez), Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria Qendrore, 1052, Shqipëria
Featured PĂ«r Shitje TĂ« PĂ«rzgjedhura

Shitet Shtepi Private ne Fushe Mezez (ID BV067) Tirane

Fushë (Mëzez), Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria Qendrore, 1052, Shqipëria
 • €110,000

Overview

Property ID: BV067
 • Vila
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 220
 • m2

Description

Ne Fushe Mezez, ne Rrugen Agon, prane Ardeno, shitet shtepi private 1-kateshe, me organizim 2+1, tualet, koridor, ballkon dhe oborr, me siperfaqe trualli 220 m2 (nga te cilat 110 m2 jane siperfaqe ndertimi), ME HIPOTEKE, ndertese e re (e restauruar ne vitin 2010), e mobiluar ne menyre bashkekohore.

Shitet 110000 euro

 • City TiranĂ«
 • Area 21 Dhjetori, Astir, Astiri Unaza e Re, Autostrada TR-DR, Bulevardi Deshmoret e Kombit, Bulevardi Gjergj Fishta, Casa Italia, Fusha e Aviacionit, Kamez, Kashar
 • Country ShqipĂ«ri

Details

Updated on February 13, 2023 at 8:51 am
 • Property ID: BV067
 • Price: €110,000
 • Property Size: 220 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Vila
 • Property Status: PĂ«r Shitje
 • Floor Nr: 1

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT